Tüm Kategoriler
  Filters
  Ayarlar
  Arama

  Teslimat Bilgisi

  Sitemiz olan www.melanikidsclub.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, ödemenizin onaylanmasına müteakip tedarik, sevk ve teslimat işlemleri başlamaktadır.

  Stokta bulunan ürünler için normal şartlar altında siparişin verildiği gün ürünler kargoya verilir. İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

  Stoklarımızda henüz bulunmayan siparişleriniz için ise tedarik süreci başlar. Bu durumda sipariş ettiğiniz ürünün/siparişin karşısında "Tedarik Sürecinde" yazısını görürsünüz. İlgili tedarikçimize geçilen talepler takip edilir ve siparişlerinizin en kısa sürede stoklarımızda yer alması sağlanır. Tedarik süresi 5 iş gününü bulabilir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

  Öncelikli hedefimiz, siparişlerinizin en hızlı ve en güvenli şekilde kargoya teslim edilmesidir. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve tedarikçiye göre farklılık gösterebilir. Tedarik süreci uzayan ürünler nedeniyle mağdur olmamanız için, stoklarımızda gönderime hazır olan ürünler kısmi olarak ücretsiz bir şekilde sevk edilebilir.

  Eğer bulunduğunuz yerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının bir kargo acentesi yok ise, orası "mobil bölge" kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz; yapılsa da ekstra bir kargo ücreti talep edilir.

  Lütfen dikkat ediniz!

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

  Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@melanikidsclub.com e-posta adresine bildiriniz.

  Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

  Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.